הדפסת פולדרים ממותגים

עם דיו איכותי שהוא גם דיו תחליפי לחברות המותג המקוריות HP, לקסמרק, זירוקס וכד’ תוכלו לחסוך בעלויות כאשר אתם מבקשים לבצע הדפסת פולדרים ממותגים. כמה פעמים חשבתם להדפיס פולדר ממותג ונחרדתם לדעת כמה כסף תצטרכו לשים על דיו מקורי? עם הדיו שלנו תוכלו להדפיס תוך עשיית חשבון מופחת בהרבה – פשוט כי קניית מחסנית פתאום תיראה לכם מאד נוחה ולא גזירה משמים.

במיטב החברות ובתי הדפוס משתמשים בדיו שלנו להדפסת פולדרים ממותגים

ניתן להבחין בתנועה לא מעטה של בעלי עסקים ובפרט – כאלו העוסקים במלאכת הדפוס, כמדפיסים פולדרים ממותגים עם הדיו שלנו. זהו דיו תוצרת הארץ המחקה במדויק את התערובת הכימית של הדיו במדפסות המפורסמות.

כל ראשי הדיו ממוחזרים ולכן אין צורך במילוי

ידוע כי צרכנים רבים שביקשו לחסוך במחיר הפלסטיק של המחסנית ניגשו לכל מיני חנויות שמילאו להם שם דיו. מדוע זה לא כדאי? משום שדיו זה חומר מתקשה, הוא לא מידלל ולא ניתן לדלל אותו כשהוא קשה. בהחלט ייתכן כי בפעם השנייה לא תרגישו בסמיכות הזו, אבל בפעם חמישית-שישית, למשל, המדפסת תתריע שאין דיו למרות שהכנסתם את המחסנית והפלט ייצא כמו הולך להיגמר. זו תוצאה ישירה של התקשות הדיו בתוך המחסנית תוך חסימת הדיו שמילאו לכם מלהגיע למעלה לנייר שלכם. במקום זאת – קנו ראש ממוחזר במיוחד בתחום כמו פולדרים ממותגים בו לכל נקודת הדפסה יש חשיבות ואסור ששום דבר ייצא עם בלאי, במיוחד כשמדובר בחברה מסחרית לה יש חשיבות מיתוג עצומה.

מבנה הראש הממוחזר נועד בדיוק לביצוע הדפסת פולדרים ממותגים

הראש הממוחזר, בשונה מהראש המקורי שמילאתם, הוא ראש נקי ושגם יוצר בעלות נמוכה עם חומרי ידידותיים לסביבה ולא חומרים מזיקים. בשל כך, קניית הראש היא צעד ידידותי לסביבה, לא יקר וגם חסכוני מאד מבחינה כלכלית.

ייצור ראש ממוחזר שנועד להדפסה על פולדרים ממותגים

הייצור מתבסס על דיו ופלסטיקים של מחסניות קודמות, אבל כאלה שעברו תהליך בדיקה שרק אצלנו יודעים לעשות, חיטוי יסודי בלי כתמי דיו סמיכים – ובשורה התחתונה, נוצר מוצר כמו חדש. לכן, ייצור הראש הממוחזר כמוהו כייצור ראש חדש, בלי פגמים אשר מוכן להדפסה על פולדרים ממותגים. כשקונים ראש חדש בחברת האם המחיר יהיה יקר בעיקר בשל המיתוג שצברה החברה בעולם ההדפסות.

הדפסה באמצעות דיו ממוחזר

הדפסה חלקה כמו הדיו המקורי של החברות שלכם. בנוסף, הדפסה חסכונית, נקייה וללא פגמים. בבית הדפוס שלכם עלויות הייצור יפחתו משמעותית ואפילו אם אתם חברה שאינה עוסקת במיומנות ההדפסה אך מעוניינת להפיק מספר קטן של פולדרים ממותגים – זה אפשרי לביצוע בקלות רבה עם הדיו הממוחזר. אכן, ברוב העסקים הזקוקים להדפסות על מנת לתפקד ניתן לזהות תנועה ערה של דיו ממוחזר ולא בהכרח רכישת ראשי דיו מקוריים.