המדריך לבחירת דיו בשביל הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות נעשתה פופולרית בשנים האחרונות וזאת לאור הדפוס הדיגיטלי שהתפרץ בסערה לעולם ההדפסות ונראה כי אף אחד לא נשאר אדיש אליו. דפוס דיגיטלי, הינו מתבסס על אותן שיטת הדפסה המוכרות לנו עוד מהעבר הרחוק, אך הוא מביא איתו נוחות בלתי מתפשרת וטכנולוגיה חדשנית בעלת יתרונות רבים הן מבחינת מהירות ההדפסה, מבחינת איכות הדיו והאיכות המתקבלת. למעשה, הדפוס הדיגיטלי הוא הפופולרי ביותר בעת הדפסה על חולצות ונראה כי אנשים רבים דורשים מבתי דפוס רק את שיטה זאת.

קצת על הדפוס הדיגיטלי

טכניקת הדפוס הדיגיטלי הינה מאפשרת הדפסה שלכל עיצוב רצוי וזאת ללא הגבלה על מספר צבעים או מורכבות העיצוב הרצוי. בסוג הדפסה זה ניתן להדפיס מגוון רב של אופציות, אם זה – ציור, צילום, תמונה, ועיצוב. בסוג הדפסה דיגיטלית משתמשים בשני סוגי הדפסה שונים: הראשונה היא- חולצות לבנות/בהירות והשנייה היא – עבור חולצות כהות. היתרונות הרבים בשיטה זאת היא שאין הגבלה על כמויות,ניתן להדפיס חולצה בודדת או כמות גדולה במיוחד, מהירות ההדפסה היא גבוה, לא נדרשת התערבות של עובדים, אלה רק בהפעלת המחשב וכמובן איכות ההדפסה היא גבוה ביותר ביחס לשיטות הדפסה אחרות המוצעות בשוק.

הפופולריות של הדפסה על חולצות

הדפסות על חולצות כיום משמשות מגוון רב של מטרות, אם זה הדפסה על חולצות של קייטנות לילדים, חולצות המיועדות לעובדים, להדפסת תמונה אישית כמתנה על חולצה, חולצות המשמשות לאירועים וחתונות עליהן מדפיסים משפטים מצחיקים, חולצות לימי גיבוש, לבתי ספר, חולצות לשחקני כדורגל, לחוגים ועוד. למעשה, ניתן לראות כי לחולצות מודפסות יש שימוש רב ביום יום, כך שבעת בחירת סוג ההדפסה, יש לבחור באיכותית ביותר אשר מתבצעת עם דיו משובח.

סוגי דיו להדפסה על חולצות

בתחום ההדפסה, נראה כי ישנם סוגים רבים של שיטות הדפסה המבוצעות על ידי סוגי דיו שונים האחד מהשני, אך כמובן שיש הבדל בין הדפסה על חולצה בהירה להדפסה על חולצה כהה, וכמובן שיש הבדל לגבי סוג הבד של החולצה עליה מבוצעת ההדפסה. כיום, בתי דפוס רבים הפרוסים ברחבי הארץ מחזיקים מכונות הדפסה מתקדמות אשר מאפשרות להדפיס על החולצות כל כיתוב או כל תמונה במהירות רבה על ידי 4 צבעי דיו מתקדמים או יותר, אשר מתערבבים יחד ויוצרים את הצבעים הרצויים.

כיצד תבחרו בית דפוס מקצועי להדפסה על חולצות?

על מנת לבחור בית דפוס אמין ומקצועי, דבר ראשון עליכם להתרשם מצוות העובדים של בית הדפוס ומהטכנולוגיה שהם משתמשים להדפסהוכמובן יש לייחס חשיבות גם לפרמטרים הבאים: יש לשים דגש על איכות עבודות קודמות של בית הדפוס, זמינות, שירות אישי, מיקום, דיוק, מגוון אפשרויות, עיצובים מרשימים, מחירים אטרקטיביים ועוד פרמטרים החשובים לכם בעת בחירת בית הדפוס.