המדריך לבחירת דיו בשביל הזמנות לחתונה

מבין המשימות הרבות של ארגון ותכנון חתונה, לא ניתן להתעלם ממשימת בחירת הזמנות לחתונה שהיא משימה די קלילה ביחס למשימות אחרות. נראה כי לאור האופציות הרבות בשוק, יש מעט קושי בבחירת סוג ההזמנה, אם זה מבחינת עיצוב ההזמנה, בחירת כיתוב, גופן, בחירות סוג הדיו, בחירת הנייר עליה תודפס ההזמנה, בחירת צבעים, עובי הנייר ועוד. למעשה, את הדפסת ההזמנות ניתן לבצע בבתי דפוס מובילים ברחבי הארץ אשר משתמשים על ידי מיטב הטכנולוגיה המתקדמת להדפסת הזמנות לחתונה בצורה איכותית ביותר.

בואו נראה מה האופציות לגבי דיו

מובן כי המדפסת אותן אנו רואים בבית דפוס, אינן מורכבת רק מטונרים אלא גם מרכיבים אלקטרונים ומנגנונים שונים. אך אם הטונר הוא “הלב” של המדפסות, אז הדיו הוא “הדם” שלה, ולכן בחירת סוג דיו היא חשובה ביותר בעת בחירת ההדפסה. בדומה לטונרים אותם ניתן למצוא חלופיים ממוחזרים, גם בדיו ניתן למצוא תחליף לא מקורי, שאיכותו אומנם נמוכה יותר.

אם בכל זאת פערי המחיר משמעותיים , אך כמובן איכות ההדפסה תהיה כמובן בהתאם ולא איכותית כמו דיו מקורי. לכן, כאשר בוחריםבית דפוס המציע הדפסת הזמנות לחתונה, יש לוודא כי בית הדפוס משתמש בדיו מקורי ואיכותי ביותר, על מנת שההזמנות יודפסו בצורה מקצועית וההדפס יהיה ברור.

איך לבחור הזמנה מקורית לחתונה?

בעולם בו אופציות הן כל כך רבות ומגוונות בכל הקשור להזמנות לחתונה ובכלל באופן כללי, בעת בחירת אטרקציות ושירותים שונים לקיום האירוע, נראה כי כל זוג מעוניין להמציא את הגלל מחדש ולספק עבור אורחי האירוע חדשנות ומקוריות. כאשר הדבר מגיע לבחירת הזמנות לחתונה, אין מקום לפשרות, שהרי אלה יעידו על אופי האירוע ויתנו לאורח רקע כללי על אופי וסגנון האירוע שעתיד להתקיים. הטרנד החדש בכל הקשור להזמנות לחתונה, הוא הזמנה על גבי מגנט עם צילום רומנטי של בני הזוג, ונראה כי ההזמנות המתקפלות עם סרט סאטן די הולכות ונעלמות ואותן מחליפות בגאווה הזמנות מינימליסטיות יותר, אותן אורחי האירוע יוכלו להדביק על גבי מגנט על המקרר בביתם או על גבי דלת הבית.

בחירת בית הדפוס להדפסת ההזמנות

בבחירת בית הדפוס להדפסת ההזמנות, חשוב לבדוק כמה פרמטרים חשובים טרם הבחירה: דבר ראשון חשוב להתרשם מעבודות קודמות של בית הדפוס, הן מבחינת איכות ההדפסה והן מבחינת סגנונות עיצוב אותם מעצבים בעלי מקצוע כמו – גרפיקאים ומעצבים. חשוב לוודא את זמני ההספקה של בית הדפוס ולראות אם הם מתאימים לכם מבחינת לוז. לגבי מחירים, הם משתנים בהתאם לסוג הנייר עליו תרצו להדפיס, כמות המילים הרצויה, שילוב של תמונה על גבי ההזמנה, סוג ההדפסה, כמות ההזמנות ועוד פרמטרים שונים. בכל מקרה, מומלץ לבצע סקר שוק, על מנת לאמוד את המחירים.