איך בוחרים את הטונר המתאים – והמשתלם ביותר למדפסת שלך?

כולנו שאלנו את עצמינו לפחות פעם אחת, כשעמדנו בפני הצורך לבחור טונר למדפסת, איך בוחרים הכי טוב –
האם כדאי לרכוש טונר מקורי או טונר חלופי?
האם כדאי לרכוש טונר חדש או טונר ממוחזר?
איפה הכי משתלם לרכוש טונר?
ושאלת השאלות – על מי אפשר לסמוך?
מפתיע לציין, אבל לכל השאלות הללו תשובה ברורה. הנה לפניכם –

טונרים 101

מדפסות היום הן מכשירי חשמל לא יקרים. מדפסות איכותיות מאוד עולות כמה מאות שקלים, והן יודעות לשרת אותנו למשך שנים רבות. מפתיע לציין, שמרבית הטונרים החדשים עולים עד 70% ממחיר המדפסת שבה הם מותקנים.
אבל, מה שקובע את איכות ההדפסה שלכם הוא בעיקר הטונר. השקעה בטונר איכותי תבטיח לא רק הדפסות איכותיות מייד לאחר התקנת הטונר, אלא גם הדפסות איכותיות לאורך שבועות וחודשים.
טונר מקורי מספיק בערך ל – 1,500 הדפסות. זוהי, כמובן, הערכה כללית והיא תלויה באופן השימוש שלכם במדפסת. המשתנים המשפיעים על חיי הטונר הם רבים ושונים. לדוגמה, קצב השימוש במדפסת הוא משמעותי בהערכת משך החיים של הטונר – במדפסת שעובדת מעט, הטונר עלול להתייבש לפני שהוא נגמר.

נגמר הטונר, מה עכשיו?

בבחירת טונר חדש, חשוב לקחת בחשבון התאמה מדוייקת של מבנה מחסנית הדיו לסוג המדפסת ולדגם המסויים שלכם. ההתאמה מאפשרת למדפסת שימוש אופטימאלי בדיו, ומבטיחה אריכות חיים למדפסת.
תוכלו לבחור ברכישה של טונר חדש ומקורי, טונר חליפי שאינו מקורי, או טונר מקורי ממולא. ברכישה של טונר מקורי מחנויות החברה, העלות תהיה בדרך כלל יקרה משמעותית יותר מכל בחירה אחרת. בבחירה של טונר חליפי, שאינו מקורי או ממוחזר, חשוב להקפיד על רכישה מחנות אמינה, בעלת וותק וניסיון, המספקת אחריות על איכות ההדפסה.

מה יכול להשתבש ברכישת טונר שאינו מקורי?

ברכישת טונר שאינו מטעם החברה שייצרה את המדפסת גלומה האפשרות לחתוך את סכום הרכישה בשני שליש ויותר – אולם חשוב לדעת שאתם רוכשים את הטונר ממקור אמין. טונר חליפי ממקור איכותי יהיה טוב למדפסת כמו טונר מקורי אולם טונר שיוצר על ידי חברה חסרת ניסיון או לא אמינה עשוי להביא יותר נזק מתועלת.

זול עולה ביוקר

על מנת להבין מהי העלות הריאלית המושקעת בהדפסות, החישוב הנכון לעשות הוא חישוב עבור הדפסה. כל חברת מדפסות מפרסמת מידע בנוגע לכמות ההדפסות המתקבלות מכל טונר לפי דגם המדפסת ותכולת הטונר או גודלו. בבחירת טונר, חשוב לבחור לא רק את הזול ביותר אלא גם את זה שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר לאורך זמן. בחישוב כזה, טונר חליפי מחברה אמינה, הוא כנראה הרכישה המשתלמת ביותר.

רכישת טונר באפיק

חברת אפיק מתמחה בייצור ראשי דיו וטונרים למגוון נרחב של מדפסות. בחברתינו כל טונר נבדק בקפידה לפני שהוא נמכר. אנו משתמשים בדיו איכותי והטונרים שלנו בעלי מבנה זהה לטונרים המקוריים מחברות הייצור של המדפסות השונות, ומתאימות במדוייק לכל מדפסת (על פי ייעוד הטונר הכתוב בתיאורו ועל אריזתו). חברת אפיק מספקת אחריות מלאה על טיב הטונרים שהיא מוכרת ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או בקשה.