איך אפשר לדעת שהטונר שאתה בוחר הוא איכותי?

זוהי השאלה הנצחית שכולנו שואלים את עצמינו כצרכנים, בנוגע לכל מוצר שנרכוש – כמה כסף נצטרך לשלם על מנת להשיג מוצר איכותי? האם עלינו לרכוש טונר מקורי על מנת להבטיח לעצמינו איכות הדפסה טובה (ואם אפשר, גם שלא נצטרך להחליף את המדפסת בתוך שישה חודשים)? האם אנחנו יכולים לחסוך במחיר רכישת הטונרים מבלי לפגוע באיכות המוצר שאנחנו מקבלים? או בקיצור – איך אנחנו יכולים לדעת, שמה שאנחנו רוכשים הוא איכותי?

איכות היא לא מילה גסה

בתחום הטונרים, טונר איכותי פירושו כחצי שנה של שקט (לפי ממוצע הדפסות ביתי בישראל). פירושו הדפסות איכותיות של המסמכים הנדרשים לבית או למשרד, ואיכות (כמו גם משך) חיים טובה למדפסת שלכם.
אם כן, ייתכן ששווה להשקיע בטונר איכותי, על פני לרכוש טונר גרוע שיזיק הן להדפסות והן למדפסת עצמה וישלח אתכם למסע חיפוש מחודש בתוך זמן קצר.
חשוב למצוא את הפתרון האיכותי למדפסת שלכם, שיספק את החבילה כולה – הדפסות איכותיות, כמות הדפסות סבירה של הטונר, והתאמה מושלמת למדפסת

טונרים בזול – יש חיה כזו?

בעוד הטונרים המקוריים כיום עולים כמעט כמו המדפסת, ישנם פתרונות חלופיים, כמו טונרים שאינם מקוריים או טונרים ממוחזרים (כלומר, ממולאים מחדש).
בשני המקרים התוצאה המתקבלת יכולה להיות איכותית באופן שמספק את הדעת, בתנאי שהחברה המספקת לכם את הטונר היא אמינה, רצינית, בעלת ניסיון וותק. במקרה כזה, לא רק שאין להעדיף טונר מקורי – בפירוש מומלץ לבחור בטונר שאינו מקורי.

איך מזהים חברה טובה?

מספר נקודות שחשוב להתייחס אליהם, יתנו לכם אינדיקציה בנוגע לאיכות המוצרים שאתם יכולים לקבל ברכישת טונר ממוחזר או מותאם מחברה:
הוותק של החברה – עבור כמה מדפסות מייצרת החברה פתרונות הדפסה? כמה שנות ייצור מאחוריה? מה גודל החברה? וכדומה.
זמינות החברה ללקוחותיה – איזה מערך שירות לקוחות מעמידה החברה בפני לקוחותיה?
כמות המידע שהחברה משחררת בנוגע לתהליך הייצור שלה – מהי איכות הטונרים המוצעים ולאיזו כמות הדפסות / כיסוי דף ניתן לצפות מהם?
מהו תהליך הייצור ובקרת האיכות של החברה?
איזו אחריות נותנת החברה כלפי מוצריה?
מהם החומרים שבהם מתחייבת החברה לעשות שימוש בתהליך הייצור? באיזו איכות הדיו המסופק עם הטונרים הנרכשים מהחברה?

לסיכום

התעניינות בתהליך הייצור, האחריות הניתנת והאיכות המובטחת של המוצר הסופי יכולה להיות סמן טוב לחברה שיודעת לספק טונרים איכותיים במחיר מופחת משמעותי ביחס לטונרים מקוריים. בירור קל יכול לספק לכם חלופה איכותית וגם זולה לטונרים של המדפסת שלכם.