שאלות ותשובות

מהו מוצר ממוחזר?

מוצר ממוחזר הוא מוצר שעובר תהליך של ניקוי ,מילוי ובדיקה תוך שימוש במוצר מקורי שנגמר.

מהם יתרונות המוצר הממוחזר?

יתרונות המוצר הממוחזר:
א) התאמה למדפסת עקב שימוש במוצר המקורי כחומר גלם.
ב) איכות –"אפיק מוצרי הדפסה מקפידה על רמת איכות גבוהה וכל מוצר נבדק לפני צאתו ללקוח.

מדוע מתנגדות החברות הגדולות למוצרים הממוחזרים?

מטעמים מסחרים מובנים, אין סיבה שיצרן מדפסות יתמוך את הלקוח אם הלקוח לא קונה את המוצר שלו לכן הקימנו מעבדה לשרות שתיתן תמיכה ללקוחות בכל שאלה ובעיה.

**בית משפט פסק כנגד אחת מיצרניות המדפסות שלא הסכימה לטפל במדפסתו של לקוח שהייתה תחת אחריות מכיוון שהלקוח השתמש במוצר ממוחזר,בית המשפט קיבל את טענת הלקוח שהמוצר הממוחזר לא היווה את הגורם לתקלה במדפסת.

מהי טכנולוגית הזרקת דיו ומהי טכנולוגית הלייזר?

מדפסות הזרקת הדיו עובדות בטכנולוגיה של חימום קירור והתזה אל הדף.
טכנולוגית הלייזר מפזרת את האבקה על הדף וקרן לייזר צורבת את הכתוב ו/או את הצורה אל הדף ואז גורפת את שאריות האבקה בחזרה אל הטונר .

מה לעשות כשמדפסת מודיעה לי על טונר LOW

טיפ קטן:
אבקת הטונר נדבקת לדפנות המיכל שלה ,לפני שאתם מחליפים טונר נערו בעדינות את הטונר לצדדים והחזירו את הטונר למקומו, המדפסת תמשיך ותדפיס .(לא ממולץ לעשות את זה יותר מפעמים).

במדפסות החדשות יש התראה שהטונרעומד להיגמר כדי ללכת לקנות טונר חדש אך להחליף רק שההדפסה יוצאת חלשה או דף לבן ריק ולאחר שנערתם את הטונר.

מדוע לא למלא את ראש הדיו בעצמי?

יש הרבה חברות בעולם שמייצרות דיו וכמובן יש הרבה רמות של איכות, צמיגות שונה כמות שמן בתוך הצבע וכן כמות של פיגמנט, לכל מוצר יש סוג הדיו שמתאים לו אם ממלאים את אותו הדיו האיכות תרד. יכול להיות שבפעם הראשונה הכל יעבוד בצורה נהדרת ,אך ראש הדיו ילך ויסתם, בניגוד לראש הממוחזר שעובר ניקוי מלא לפני שממלאים אותו חזרה.